Укр

Магнітні контактори

Фильтр

Показано з 1 по 15 із 43 (3 сторінок)

Магнітні контактори або пускачі це апарати, які використовуються в електричних силових колах постійного і змінного струму для частих включень і виключень. Основним застосуванням контакторів є дистанційне керування електричними апаратами і машинами в установках з напругою до 690В, силою струму до 1600А.

Контактори застосовуються в стаціонарних установках для дистанційного пуску безпосереднім підключенням до мережі, зупинки і реверсування трифазних асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором змінного струму частоти 50 і 60 Гц.

При наявності теплових реле пускачі здійснюють захист керованих електродвигунів від перевантаження неприпустимої тривалості, а також від струмів, які виникають при обриві однієї з фаз. Контактори серії CNN - надійне і економічне рішення для управління та захисту двигунів від перевантажень. У пристроях використовуються реле теплового навантаження типу TRM.

Доукомплектовані обмежувачами перенапруг, магнітні контактори можуть використовуватися для роботи в системах управління із застосуванням мікропроцесорної техніки.

Магнітні контактори SEZ мають гарні експлуатаційні  якості, особливо в важких умовах роботи і агресивному  навколишньому середовищі. Для контактів магнітних пускачів використовується спеціальний матеріал від німецьких виробників, що гарантує максимальний термін служби виробів.

Діапазон робочих температур навколишнього середовища, при якому магнітні контактори зберігають свої основні технічні характеристики при номінальній потужності – від -25 до + 55 ° C.

Згідно зі стандартами Міжнародної Електротехнічної Комісії (МЕК, IEC), існують такі категорії застосування магнітних пускачів.

• При роботі на постійному струмі (DC) застосовуються

DC-1 – для всіх типів навантаження по постійному струму, з постійною часу загасання (L / R), меншою або рівною 1мс.

DC-3 – для запуску, гальмування протиструмом  і поштовховому режиму двигунів паралельного збудження. Постійна часу <2мс.

DC-5 – застосовується для запуску, гальмування протиструмом  і поштовховому режиму двигунів послідовного збудження. Постійна часу <7,5мс.

• При роботі на змінному струмі (AC) застосовуються:

АС-1 – для всіх типів навантаження з коефіцієнтом потужності, що дорівнює або більше 0,95. Наприклад, лампи розжарювання, трубчасті електронагрівачі (ТЕН-и).

АС-3 – для асинхронних двигунів. Магнітний контактор при замиканні комутує пусковий струм, величина якого може в п'ять-сім разів перевищувати номінальний струм двигуна.

При розмиканні контактор відключає номінальний струм двигуна. Приблизне значення напруги на клемах магнітного контактора в цей момент – близько 20% напруги мережі. Наприклад, використовується для всіх стандартних асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором (ліфти, стрічкові конвеєри, змішувачі, компресори, ковшові елеватори, насоси та ін.)

Додатковими перевагами магнітних пускачів SEZ-UA є:

· стандартні монтажні розміри;

· зручність монтажу;

· простота обслуговування.

Зворотній зв'язок
Завантажити файли