Укр

Розподільні щитки

Фильтр

Показано з 1 по 15 із 169 (12 сторінок)

Розподільні щитки

Коли вдома ремонт або потрібно замінити електропроводку, виникає питання вибору електричного щита. Електричний щит є вузлом перерозподілу електричної енергії від зовнішніх електричних мереж до внутрішньої електричної мережі квартири або будинку.

Усередині щитка встановлюються різні модульні прилади. Якщо розподільний щит підібраний правильно – це істотно полегшить його монтаж, не доведеться окремо виносити на кронштейні елементи, які не вміщаються, або ставити додаткову коробку.

Представлені СЕЗ-УА електричні щитки розділені на два основних типи:

• навісні;

• вбудовані.

Навісні щити більш прості в установці. Вони закріплюються на стіну за допомогою елементів кріплення, які залежать від матеріалу стіни. Такий тип щита ставлять при відкритій електропроводці.

Монтаж вбудованих щитків здійснюється у спеціально підготовлену нішу всередині стіни і закріплюється гіпсовим розчином. Такий тип щитка застосовується при схованій проводці.

Часто вибір стоїть між металевими або пластиковими щитками. Пластикові щити більш естетичні, вони мають меншу вагу, краще вписуються в інтер'єр. Корпус щитів LUX PLUS виготовлений з якісного полімеру, він не змінює колір і не кришиться з часом, як щитки від маловідомих виробників.

Якщо міцність має значення, краще взяти металеві щити MSF. До того ж їх зручніше застосовувати при великому числі модулів. В окремих моделях металевих щитків встановлені розетки. Додатково реалізуються аксесуари до щитків: кріплення, утримувачі, шини, замки.

Запропонований на сайті асортимент дозволяє підібрати розподільний щиток з урахуванням кожної конкретної компоновки.

Зворотній зв'язок
Завантажити файли