Укр

Термоусадочні вироби

Показано з 1 по 15 із 113 (8 сторінок)

Термоусадочні вироби СЕЗ-УА

Термоусадочні вироби призначені для ізоляції та захисту електричних з'єднань. Вони стійкі до впливу високої і низької температури, до корозії, захищають електропроводи від зовнішніх впливів.

Основою асортименту цієї групи продукції, яку можна купити в нашій компанії, є термоусадкові труби. Вони підрозділяються на тонкостінні труби з робочою температурою - 55 ° C - + 125 ° C (RCH1, RCKH1), товстостінні і звичайні. Окремо слід виділити термоусадкові труби великого діаметра RD. Вони використовуються для ізоляції металевих частин вуличних стовпів, трубопроводів, елементів конструкцій мостів. Високий коефіцієнт усадки робить такі труби чудовим варіантом для герметизації місця виходу кабелів із захисної прохідної труби.

Розміри труб RDM і RDK були спеціально підібрані під розміри освітлювальних стовпів. Труби ефективно захищають стовпи й щогли від вологи, розчину солей, які використовуються  взимку на дорогах, газів, розчинених в повітрі, і т. д.

·        Універсальні термоусадочні трубки застосовуються для виконання електричної ізоляції, механічного захисту, захисту від вологи. Приймають форму предмета, на якому усаджуються, створюють щільно прилягаючий шар, мають ізоляційні, антикорозійні і декоративні властивості.

·        Товстостінні термоусадкові труби призначені для гідроізоляції металевих елементів стовпів освітлення, щогл, трубопроводів, конструктивних елементів мостів і т. д. Завдяки високому коефіцієнту усадки, ідеально підходять для герметизації виводів силових кабелів із захисної труби, наприклад, під проїжджою частиною.

·        Труби RDM мають ущільнення смужками мастики з ізобутилового каучуку, а труби RDK по всій довжині усередині покриті клеєм. Мастика і клей утворюють герметичну ізоляцію і запобігають попаданню вологи під поверхню термоусадочної трубки.

Для ущільнення кінців кабелів з роз'єднаними жилами використовуються термоусадкові двох-п'яти пальчикові рукавички (АК).

Термоусадні ковпачки (КТК) служать для герметизації кінців кабелів, а також силових проводів; добре підходять для ізоляції болтів, що піддаються впливу природних факторів. Наприклад, на ліхтарних стовпах, мостах. Вони стійкі до різних погодних умов, а також до впливу кислот і лугів. Внутрішня поверхня ковпачків покрита термоплавким клеєм, що підвищує герметичність ізоляції.

Для зручності створення різних електроінсталяцій любителі електрики, автомеханіки використовують комплекти коротких відрізків труб різних кольорів, широкий асортимент яких представлений на нашому сайті. Термоусадочні трубки приймають форму предмета, на який вони надягаються.

Для застосування в промислових і домашніх електричних проводках ідеально підходять електроізоляційні стрічки (ізоляційна стрічка). Універсальні, самозагасаючі, самоклеючі стрічки з ПВХ, що реалізуються SEZ-UA, призначені для використання в місцях, де потрібні дуже добрі ізоляційні властивості. Гарні клейкість, еластичність, ізоляційні і ущільнюючи властивості. Стрічки використовуються для відновлення ізоляції кабелів і проводів до 1 кВ, маркування фаз, захисту від електролітичної корозії, герметизації, упаковки, і т. д.

Зворотній зв'язок
Завантажити файли