Укр

SEZ Krompachy – історія успіху

  • SEZ Krompachy – історія успіху

Історія SEZ Krompachy – приклад швидкого розвитку бізнесу: нарощування обсягів виробництва, успішного виходу на нові ринки. Це стало можливим в результаті спільної роботи команди, безперервного вдосконалення форми та якості продукції, її адаптації за потребами замовників. Основними принципами діяльності SEZ Krompachy є оперативність реагування на зміни ринку, комплексне виробництво та відповідність товарів вимогам міжнародних норм.

Як все почалось

Компанія SEZ створена в 1948 році в Krompachy. Тоді в цьому регіоні була добре розвинена металургійна та гірничодобувна промисловість. Швидко проводяться роботи по проектуванню виробів, встановлюється обладнання, починається виробництво. В продажу з'явилися кулачкові перемикачі, вилки, розетки та інші електромонтажні вироби. Асортимент продукції швидко розширюється – дивіться увесь асортимент тут

В 1992 році змінилася форма власності підприємства. Воно стало акціонерним товариством з словацьким капіталом (без іноземних інвестицій).

Що зараз

Через сім десятків років, SEZ Krompachy – відомий виробник і комплексний постачальник приладів високої та низької напруги для захисту електричних контурів та керування ними. Товари бренду експортуються в тридцять країн, розташованих:

• на середньому та ближньому Сході;

• в Америці (США, Канада);

• Південно-Східній Азії;

• в Україні, країнах СНГ і Європи.

Відкриті торгові представництва в п'яти європейських країнах. За допомогою балансування експорту керівництву вдалося досягти стабільності, максимально виключивши вплив економічної кризи і нейтралізувавши конкуренцію. Крім цього створене дочірнє підприємство по виробництву пластикових пресованих виробів під торговою маркою SEZ PLASET.

Досягнення

Компанія працює за замкнутим циклом виробництва. Інструмент та форми виготовляються в інструментальному цеху на базі підприємства. Кваліфікованих працівників SEZ Krompachy готує самостійно, у власній електротехнічній школі.

Виробництво заготовок здійснюється в пресовочному, механічному цехах, обладнаних швидкодіючими автоматами, ексцентриковими пресами, зварочними машинами та іншим устаткуванням. Поверхня деталей з металу обробляється в гальванічному цеху. Збірка електричних приборів – переважно вручну, за допомогою інструментів і напівавтоматів. Введена багаторівнева система контролю якості. Працює випробувальна лабораторія.

В даний час в компанії працюють більше 400 співробітників (79% з них зайняті на виробництві). Годовий прибуток – мільйони Євро. Компанія активно шукає нових партнерів та вільні потужності, постійно представляє свою продукцію на авторитетних міжнародних виставках, таких як Hannover Messe, "Енергетика і електротехніка" Санкт-Петербург, Близькосхідна електроенергія в Дубаї, будівельних ярмарках.

Секрет успіху підприємства – політика пріоритету високої якості. Керівництво компанії посилено працює:

• над інновацією виробів;

• раціоналізацією діяльності;

• зниженням собівартості;

• підкоренням нових ринків;

• супроводженням товарів від виробництва до кінцевого споживача.

Зворотній зв'язок
Завантажити файли